Nezaradené

Nástup novej éry šľahačov – Ferneto

Nástup novej éry šľahačov - Ferneto

Ak sa pozriete do akejkoľvek cukrárenské výroby, všade nájdete veľmi známy šľahač “ALBA”. Avšak jedná sa o staršie kúsky a pre väčšinu cukrárov je tento stroj už nedostatočný. Práve v tento moment prichádza nový šľahač a to Ferneto, ktorý je rovno v dvoch variantoch:

Priemyselná verzia BTI

  • Ide o priemyselnú verziu, takže už to nie je žiadny “drobček”. Jeho kotlíky sa robia vo variantoch 80, 100, 120 a 140l.
  • Na prvý pohľad zaujme veľká metla, ktorá Vám zaručí perfektné vyšľahanie. Samozrejme vo výbave má aj ďalšie nástroje, ako je špirála a pretínačka.
  • Šľahacie nástroj sa snaží dohnať stierka dieže, ktorá zotrie hmotu zo strán, i zospodu dieže, tak aby sa hmota neusadzovala.

Určite Vás zaujme aj to, že tento krásny kúsok má digitálny ovládací panel s 20. rýchlosťami a ešte ku všetkému do neho môžete nahrať programy. To Vám zaručí, že každé šľahanie bude rovnaké.

 

Remeselná verzia BTF

Toto je menší brat, ktorý sa všetko učí od svojho väčšieho brata. Vďaka tomu, sa naučil mať tiež rovno tri šľahaciu nástroje: metlu, špirálu a pretínačku. Ďalej vie, že v dnešnom svete sa už bez digitálneho panelu a možnosťou uloženia programov nezaobíde.

  • Zmestí sa do neho až 7 receptov a má tiež až 20 rýchlostí, o ktorých plynulú zmenu sa stará frekvenčný menič.
  • verziu BTF Vám môžeme dodať v 4. veľkostí: 10, 20, 40 a 60l

 

Viac informácií o šľahači Ferneto