Nezaradené

Kompletná cukrárska výroba na jednom stroji

Kompletné cukrárska výroba na jednom stroji

 

mimac

S hrdosťou Vám predstavujeme spoločnosť MIMAC ITALIA S.R.L., nášho popredného dodávateľa trezírek.

MIMAC ITALIA S.R.L. je na trhu už 33 rokov a ich trezírky sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Počas našej dlhoročnej spolupráce s firmou MIMACO ITALIA S.R.L. sme dodali na slovenský trh viac ako 100 kusov drezírek.

 

 

Trezírky MIMAC si hravo poradí s veľkou časťou cukrárskej výroby. Vďaka nim môžete na jednom stroji nadávkovať piškótovú hmotu (buflery, pláty, korpusy), pálenú (venčeky, veterníky, banániky), linecké vykrajované, linecké trené, kokosky, sněhovku, makrónky a mnoho ďalšieho.

Štandardná výbava stroja zahŕňa širokú škálu príslušenstva umožňujúce nadávkovať rôzne druhy produktov. Nemenej široká je potom voliteľná doplnková výbava stroja, s ktorej pomocou nadávkujete prakticky čokoľvek.

MIMAC sa nebráni vývoju a neustálemu zlepšovaniu svojich strojov. Nedávno prišiel s novinkou v podobe bodovej orientácie trysky, ktorá umožňuje vytváranie komplikovaných produktov. Podieľal sa s nami na vývoji trysky pre dávkovanie veterníkov. A je pripravený prijať ďalšiu výzvu.

Napadá Vás niečo z cukrárstvo, čo by ste chceli dávkovať strojovo, ale zatiaľ ste nenašli zariadenie, ktoré by Vám to umožnilo? Potom nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Pozrieť trezírky