mimac

Firma I.S.P., spol. s r.o. sa zaoberá predajom a servisom strojov pre pekárne, cukrárne a výrobne cestovín a raviol.

Predaj a servis strojov pre pekárne a cukrárne bol pôvodným a najdôležitejším odvetvím firmy. Z pôvodne malej firmy, založenej v roku 1994, sa firma I.S.P. spol. s r.o. v priebehu niekoľkých rokov zmenila na spoločnosť, ktorá má pôsobnosť po celej Slovenskej republike, má partnerskú firmu v Českej republike a rozšírila svoju pôsobnosť aj do zahraničia.

Firma I.S.P. spol. s r.o. je výhradným zástupcom niekoľkých renomovaných európskych aj svetových výrobcov strojov pre pekárne a cukrárne, výrobne cestovín a raviol, zariadení pre múčne hospodárstvo, ako aj baliacich strojov pre Slovenskú republiku. V súčasnej dobe sme schopní našim zákazníkom ponúknuť úplný sortiment strojov pre pekárne a cukrárne, od miešačov cesta, deliacich strojov cez malé pece na pečenie a linky na jemné pečivo až po špeciálne cukrárske stroje ako sú trezírky so strunou, plničky a iné. V našej ponuke sú tiež doplnky pre pekárne a cukrárne, napríklad plechy na pečenie, formy, mlynčeky na mak či strúhanku atď. V oblasti zariadení pre výrobne cestovín a raviol dodávame stroje na výrobu cestovín rôznych tvarov pre menšie, ale aj väčšie prevádzky, vrátane sušičiek cestovín.

Konzultácie a poradenstvo

Súčasťou našej práce je tiež poskytovanie odborných konzultácií a poradenstva pri výbere vhodných strojov a zariadení a tiež následná inštalácia za účasti našich technikov a skúsených technológov.

Záručný aj pozáručný servis

Pre zariadenie, ktoré dodávame, poskytujeme samozrejme záručný aj pozáručný servis. Naším krédom je, aby spolupráca s našimi zákazníkmi viedla k ich plnej spokojnosti a umožnila ďalší rozvoj a úspechy v ich podnikaní.

Podrobné informácie o produktoch

Pokiaľ prejavíte záujem o podrobný prospektový materiál a technické podklady k jednotlivým strojom, radi Vám ich na požiadanie zašleme alebo budú osobne odovzdané pri návšteve našich zástupcov vo Vašej firme.

Obchodná spolupráca

Pevne veríme, že ponúknutý okruh strojov a zariadení Vás zaujme, alebo že tieto materiály poslúžia na doplnenie informácií o nami dodávanom sortimente strojov. Tešíme sa na obchodnú spoluprácu.